HAKKIMIZDA

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konuşma fonksiyonu 200 karakter ile sınırlıdır
 
[removed]
 
Seçenekler : Geçmiş : Geribildirim : Donate Kapat

OFİSİNİZE BİRAZ PARLAKLIK KATALIM

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konuşma fonksiyonu 200 karakter ile sınırlıdır
 
[removed]
 
Seçenekler : Geçmiş : Geribildirim : Donate Kapat

Rem İstanbul Temizlik, anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarınıza uluslararası sistemlerle ve en ileri teknolojiyi kullanarak cevap verir. Personnellerimizi müşteri memnuniyeti ve hizmet operasyonu konusunda devamlı eğiterek, en efektif hizmeti almanız konunda istekliyiz.

KALİTE ANLAYAŞIMIZ

Rem temizlik olarak hizmetlerimizin faydalı, güvenli, süratli ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine yönelik hedeflerimizi müşteri beklentileri göz önünde bulundurarak çalışanlarımızın katılımı ile belirlemek. Müşterilerimizin asıl işlerine zaman ayırmalarını sağlamak ve kalite yönetim sistemimizi  sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceğe taşımaktır. Rem temizlik ile başlamadan önce müşterilerimiz ile beraber ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlar, Uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunarız. #istanbul temizlik #ev temizliği #ev temizlik #temizlik şirketleri #temizlik firmaları #ofis temizliği #detaylı temizlik #istanbul ev temizliği #cam temizliği

Yüksek hedefe sahip aynı hedefi paylaşan personel ile çalışıyoruz. Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği hizmet olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimiz ile beraber belirleriz. Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız. Etkin olarak yürüttüğümüz müşteri ilişkileri ilişkileri yönetimi metodumuzla, tarihleri ortak olarak belirlenmiş müşteri toplantıları düzenler, değişen ihtiyaçlar ve talepler, operasyonel gelişmeler, personel eğitim ihtiyaçları vb. konuları değerlendirir, uygulamaları geliştirir müşterilerimizin bilgisine sunarız. 

Ülkemizin ve dünyanın sürekli değişen hizmet ihtiyaçlarının beraberinde sürekli gelişen hizmet personel kadroları  ihtiyacını getirmektedir. Hizmetin her aşamasında iş güvenliğine uyulacağını taahhüt ederiz. Hem Rem temizlik profesyonellerinin hem de müşterilerimizin güvenli bir ortamda çalışması vazgeçilmez iş koşulumuzdur. Çevre bölgelere istihdam olanakları yaratır, kalite şartlarımıza uygun yerel tedarikçilerden alım yaparız. Onaylanmış bütçe dahilinde ve zamanında uygulamaya alınan destek hizmetleriyle, müşterilerimize projelerine daha rahat odaklanma olanağı sunarız. 

REM TEMİZLİK

HİZMET BÖLGELERİMİZ
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Rem Temizlik, 2016 yılından beri, anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarınıza uluslararası sistemlerle ve en ileri teknolojiyi kullanarak ve profesyonel ekibiyle hizmet verir. Personelimizi müşteri memnuniyeti ve hizmet operasyonu konusunda devamlı eğiterek en efektif hizmeti almanız konusunda istekliyiz. İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet sunan temizlik şirketimiz, Kaliteli, Çözüm Odaklı ve Müşteri Memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz.

Pazartesi - Pazar: 07:00 - 23:00

  • White Facebook Icon
  • Yelp!
  • Google+
İLETİŞİM

0(542) 388 50 89

0(545) 713 06 70

info@remtemizlik.com

remtemizlik@outlook.com

İSTANBULUN BÜTÜN BÖLGERİNDE SİZE HİZMET İÇİN HAZIRIZ

© 2018 by REM TEMİZLİK.  Proudly created with zilmedya.com

0542 388 50 89

info@remtemizlik.com

  • Rem Temizlik
  • 75193bb5368a4c358f58c3eb98c198e5
  • Google +